Товар
Кількість
Сума
Пристрій з вбудованим акумулятором Power Bank допоможе вам зарядити планшет, смартфон, mp-3 плеєр, psp і безліч інших електронних гаджетів. Зовнішні акумулятори найчастіше випускаються у формі окремого девайса з декількома роз'ємами (як мінімум двох - для зарядки самого Power bankа і для зарядки пристроїв, що підключаються).
В першу чергу, ціна більшості пристроїв залежить від ємності елементів живлення, яка позначається в міліампер-годинах (мАг). Залежно від цього параметра будуть варіюватися такі показники як розміри і вага пристрою. Найбільшого поширення досягли моделі з літій-іонними і літій-полімерними батареями. Їх основні переваги полягають в мінімальному саморозряд і високою питомою енергетичної ємністю, що позитивним чином позначається на експлуатаційних характеристиках продукту.
Вибір конкретного пристрою потрібно здійснювати виходячи з ємності акумулятора, інформація про який буде міститися на що продає сайті або в інструкції. Наприклад, якщо на вашому мобільному пристрої встановлена батарея з ємністю 2000 мАг, то вибирати Power Bank потрібно з ємністю від 2500 мАг (цього повинно вистачити на повний цикл заряду батареї). Якщо ви хочете ще більше продовжити автономність роботи вашого телефону або плануєте використовувати його для планшетів - вибирайте моделі від 5000 мАг .
На перший погляд може здатися, що доглядати варто тільки найбільш ємні види пристроїв, проте це не завжди вірно. Звичайно ж, зовнішні акумулятори з підвищеною місткістю зможуть запросто зарядити і телефон і планшет (іноді не по одному разу), проте носити такий пристрій доведеться в сумці, з огляду на його розмірів і ваги.
Якщо Power Bank потрібен вам для додаткової підзарядки, і ви надовго не залишаєте цивілізацію, де завжди є робочі розетки, то цілком зійдуть компактні моделі. Крім легкої ваги і скромних габаритів (деякі можна носити як брелок разом з ключами), такі пристрої дешевше в порівнянні з більш ємними моделями.
Деякі пристрої виготовлені у вигляді чохла для телефону. Вони відрізняються вузькою спеціалізацією - адже, кожна модель виконана для конкретного мобільного пристрою. Однак, купивши такий девайс, ви зможете одним пострілом убити відразу двох зайців - підвищити час автономної роботи смартфона і оснастити його стильним захисним чохлом.
Важливим параметром виступає струм зарядки, який забезпечує роботу зовнішнього акумулятора. Найчастіше цей параметр знаходиться в діапазоні від 0.5 до 2 А. Якщо ж ви вирішили придбати моделі з підвищеною місткістю (більш 10000 мАч), бажано вибирати пристрої з двома або трьома вихідними роз'ємами (кожен вихід має свій струм зарядки, наприклад: 0.5, 1 і 2 А). По суті, розробник подбав про те, щоб ви могли заряджати різні пристрої (планшети вимагають більшого струму зарядки, в порівнянні зі смартфонами плеєрами). Крім того, при наявності декількох вихідних роз'ємів ви зможете одночасно заряджати більше одного гаджета.
Перед покупкою обов'язково зверніть увагу на спосіб зарядки зовнішнього акумулятора. Найбільш дешеві моделі володіють власними роз'ємами, через які заряджаються від розетки. Куди зручніше, якщо пристрій оснащений універсальним microUSB гніздом - точно таким же, як в сучасних телефонах і планшетах. У такому випадку ви зможете заряджати Power Bank як від мережі, так і від стаціонарного комп'ютера або ноутбука.
Уточніть у продавця про струмі зарядці самого Power bankа (чим більше - тим краще). Якщо ви зібралися купувати зовнішній акумулятор з підвищеною місткістю в 10000 мАг, а струм зарядки складе всього 500 мАг, то процес заряджання затягнеться на 20 годин.