Як перевірити планшет при покупці
Ми часто купуємо техніку, і не кожна людина знає, як її перевірити перед покупкою і на що дивитися. У даній статті ми поговоримо про те, як перевірити планшет перед покупкою, а саме на тій стадії, коли ви вибрали модель планшета і прийшли за ним в магазин, або замовили його в інтернеті. Далі ми поговоримо про тонкощі перевірки вашого планшета на технологічний брак, і розповімо, які планшети купувати не варто.
зовнішня перевірка
На самому початку потрібно оглянути коробку, в якій продається або було доставлено пристрій на наявність деформацій. На коробці не повинно бути вм'ятин, дірок і забруднень, які можна видалити. Якщо вона трохи курна, то на це увагу можна не звертати. У разі якщо коробка все ж деформована, відправляйте гаджет назад, а якщо ви в магазині, то просіть поміняти вам пристрій на інше.
механічні пошкодження
Після того як ви оглянули коробку варто перейти до самого пристрою. На ньому не повинно бути ніяких пошкоджень, подряпин і відколів. Оглядайте пристрій уважно, так як від цього залежить термін його «життя». Приділіть увагу шурупам, які ви побачите на корпусі або під кришкою. Вони теж не повинні бути пошкоджені, так як їх пошкодження сигналізує про те, що планшет вже розбирали. Якщо ви помітили механічне пошкодження або сліди розтину, то просіть поміняти пристрій і не в якому разі не погоджуйтесь на знижку, яку можуть запропонувати вам продавці магазину. Механічні ушкодження, навіть найменші знімають з пристрою гарантію виробника, а також при їх наявності шанс поломки пристрою в перший місяць використання сильно збільшується. Після того як планшет оглянули, прийшла пора його включити.
биті пікселі
Якщо у планшета виявилася сіла батарея, то попросіть поставити його на зарядку або дати вам інший планшет, так як цю перевірку потрібно провести обов'язково. Після включення планшета, точніше, як тільки він почав включаться, піднесіть його ближче до очей, але не сильно близько і перевірте екран на биті пікселі. Биті пікселі можуть проявлятися як білі крапки на чорному тлі і навпаки. У разі знаходження битих пікселів вам також варто міняти планшет на інший, а інакше ці точки можуть почати рости з часом. Вони можуть і не почати рости, але краще себе убезпечить. Биті пікселі зустрічаються не часто, але без цієї перевірки краще не купувати планшет. Для цього виду перевірки існують спеціальні додатки, але швидше за все вам не дозволять встановлювати щось на пристрій до покупки.
пил
Ще одним не маловажним фактором є відсутність пилу під екраном. Для того щоб перевірити це потрібно вимкнути планшет і уважно переглянути всю площу екрана. Якщо ви не знайшли пилу, то включите планшет і повторіть перевірку на темному і світлому тлі. Пил під екраном планшета або смартфона легко виявити і якщо вона там є ви не зможете її пропустити. У разі якщо ви знайшли пил, то планшет найкраще поміняти.
сліди клею
Після того як ви перевірили планшет на наявність пилу під екраном вам потрібно включити якийсь білий фон на планшеті і уважно оглянути поверхню екрану. Цього разу ви шукаєте на ньому плями. На ньому не повинно бути ніяких плям, але якщо є жовті це значить що при складанні на екран потрапив клей. Такий фактор не смертельний для вашого пристрою, але для того, щоб не переживати про це шлюбі і бути впевненим в своєму планшеті на всі 100% краще його замінити.
На цьому закінчилася зовнішня перевірка пристрою, і ви можете бути впевнені в своєму пристрої на 40%. Ви, напевно, думаєте, чому тільки на 40 я ж уже все подивився, але ви оглянули тільки зовнішню частину, а тепер вам належить, перевірити, чи все в порядку всередині вашого планшета. Звичайно, ви не можете розібрати його і подивитися чи все на місці, але цього робити і не потрібно, так як є кілька додатків, які допоможуть вам перевірити ваш планшет. Далі ми допоможемо вам не тільки перевірити пристрій на внутрішні неполадки, а й перевірити його на заявлені характеристики.
Android Sensor Box
Android Sensor Box це проста програма для перевірки датчиків. Після її запуску ви побачите всі доступні на вашому пристрій датчиків, зможете їх протестувати всього 1 натисканням на картинку з датчиком, а також знаючи запевнити про список датчиків від виробника з тим які є в планшеті. Якщо при перевірці ви виявили несправність одного з датчиків, то даний планшет не варто купувати ні за яких обставин. Для перевірки датчиків є ще одна програма і вона називається Elixir 2.
Elixir 2
Дана програма має більший функціонал на відміну від попередньої. Крім перевірки датчиків ви також зможете дізнатися про характеристики свого планшета, для того, щоб порівняти з тими про яких пише виробник. Вона може перевірити на справність можливостей планшета, а також показати дані про встановленому на нього ПО і багато іншого. При бажанні можна скористатися тільки даною програмою і цього буде достатньо. Але не варто забувати про те, що існують і інші. Підстрахуватися і завантажити ще кілька додатків не буде зайвим. А ви як вважаєте?
AnTuTu
Якщо ви з нами згодні, то не забудьте перевірити ваш майбутній планшет в даній програмі щоб дізнатися про його можливостях Крім того що дана програма покаже вам всі характеристики вашого пристрою вона також здатна вивести його рейтинг серед всіх смартфонів які проходили в ній офіційні перевірки. Інтерфейс даної програми комфортний для користувачів новачків і не зажадає яких-небудь додаткових знань.
Stability Test
Назва цього додаток говорить сама за себе. Якщо трохи поглибиться в подробиці, то воно перевіряє здатність процесора працювати при максимальному навантаженні. Уважно прямуєте за пристроєм під час перевірки. Не повинно відбуватися збоїв і перезавантажень. Тільки якщо їх не було планшет можна вважати придатним для покупки.
підсумок
У даній статті ми розповіли вам про всілякі способи убезпечити себе від покупки бракованого пристрою. Чим більше перевірок ви проведете перед покупкою, тим більша ймовірність того, що ви отримаєте в руки набракованное пристрій, який зможе прослужити вам хорошу службу. Зауважте, що ми не говоримо про виконання всіх дій, але базові принципи огляду варто дотримуватися при покупці планшета.